Menu

Akcesoria
Dodatki
Oświetlenie
Oświetlenie PRZEJDŹ DO KATEGORII
Meble
Meble
Karty podarunkowe
Karty podarunkowe
Lista prezentów
Lista prezentów
Dla architektów
Dla architektów

Pakowanie prezentów

Rola opakowania

Gdy decydujemy się na zakup podarunku dla jakiejś osoby, ważna jest również forma, w jakiej nasz prezent podarujemy. Wyjątkowe upominki wymagają bowiem równie wyjątkowych opakowań. Prezent zapakowany w sposób oryginalny i odpowiedni do okazji nabierze dodatkowego charakteru i podkreśli, jak ważna jest dla nas osoba, którą obdarowujemy.

Pakowanie prezentów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientów, dodaliśmy możliwość wyboru opakowania prezentowego podczas realizacji zamówienia. W tym celu wykorzystujemy piękne i jakościowe materiały, które w połączeniu z naszym doświadczeniem dają fenomenalny efekt końcowy.

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty kupowane w naszym sklepie zachwycały nie tylko swoją urodą i elegancją, ale także były wyjątkowo zapakowane.

Opakowanie na każdą okazję

Opakowanie na każdą okazję

Podczas wyboru opakowania, klient ma do wyboru opcję fabryczną oraz tę prezentową. Dodatkowo istnieje możliwość dodania bileciku ze spersonalizowanymi życzeniami dla obdarowywanej osoby. Treść, która ma się na nim znaleźć można podać w uwagach do zamówienia. Dzięki temu prezent będzie nie tylko wyjątkowy, ale również spersonalizowany i dedykowany do konkretnej osoby.

Wygoda zamówienia

Prezenty, które pakujemy, mogą zostać dostarczone bezpośrednio do adresata. W takiej sytuacji na życzenie klienta możemy wysłać paragon fiskalny lub fakturę osobno na adres osoby zamawiającej. Dzięki temu realizacja zamówienia przebiega szybko, wygodnie i trafia bezpośrednio do osoby, którą obdarowujemy naszym prezentem.

Wygoda zamówienia
Komfort i bezpieczeństwo zamówienia

Komfort i bezpieczeństwo zamówienia

Bez względu na rodzaj i wielkość prezentu, każdy zakupiony produkt, niezależnie od jego wielkości i parametrów, pakujemy w eleganckie, estetyczne pudełka. Sam produkt dodatkowo owinięty jest papierem ozdobnym. Są one odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem w czasie transportu. W ten sposób produkty zawsze docierają do adresata w idealnym i nienaruszonym stanie, a klient może cieszyć się z pięknego zamówienia oraz jego zapakowania.

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas!

Kontakt