Menu

Akcesoria
Dodatki
Oświetlenie
Oświetlenie PRZEJDŹ DO KATEGORII
Meble
Meble
Karty podarunkowe
Karty podarunkowe
Lista prezentów
Lista prezentów
Dla architektów
Dla architektów

Jesteś architektem i szukasz unikalnych dekoracji do wnętrz?

Zachęcamy do współpracy. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju dekoracje do wnętrz. Wyszukujemy unikalnych elementów, które pozwolą odmienić każde pomieszczenie i nadać mu niesamowitego charakteru.

Jesteś architektem i szukasz unikalnych dekoracji do wnętrz?

Atrakcyjne warunki współpracy

Każdy produkt dostępny w naszym sklepie wpisuje się w najnowsze trendy modowe w kwestii wykończenia wnętrz. Dlatego ceni nas wielu architektów i projektantów, którzy podjęli z nami współpracę. Mogą oni bowiem w łatwy i wygodny sposób dobierać produkty dla swoich klientów, a my możemy zaoferować piękne dekoracje i ozdoby do wnętrz, które są nie tylko stylowe i eleganckie, ale również doskonale wykonane. Dlatego zapewniamy fachową i szybką obsługę przy wyborze, wycenie i wysyłce asortymentu.

Istnieje możliwość obejrzenia produktów na żywo.

Korzystne warunki współpracy

Promocja twoich projektów

Cenimy sobie współpracę na linii klient – architekt/projektant - sklep, dlatego projekty z wykorzystaniem naszych produktów będą promowane na naszej stronie oraz social mediach z uwzględnieniem adresu www autora projektu. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoja realizacja zostanie odpowiednio wypromowana w wielu miejscach, co zapewni zarówno projektowi, jak i architektowi większy rozgłos i rozpoznawalność na rynku.

Korzystne warunki współpracy

Lista produktów

We współpracy z architektami i projektantami wnętrz staramy się przyspieszyć proces projektowania, poprzez technologie, które ułatwią lepszą komunikację z klientem. Dlatego stworzyliśmy zakładkę LISTA PRODUKTÓW, abyś w łatwy i szybki sposób mógł wybrać, przedstawić i udostępnić produkty swojemu klientowi, który będzie mógł je zobaczyć, ocenić i podjąć decyzję kupna już na etapie projektowania. Wystarczy do LISTY PRODUKTÓW dodać asortyment, który Cię interesuje i dedykowanym linkiem wysłać go klientowi poprzez sms, messenger lub e-mail.

Przejdź do listy
Korzystne warunki współpracy

Bloki 3D

Współpraca z nami zapewnia architektom i projektantom wnętrz możliwość pobrania bloków 3D każdego produktu dostępnego w ofercie sklepu. Takie rozwiązanie ułatwi wykonanie projektu wnętrza oraz pozwoli przedstawić klientowi konkretny produkt w postaci wizualizacji, aby mógł wyobrazić sobie jak dany przedmiot prezentuje się w jego wnętrzu. Bloki i zdjęcia w dobrej jakości, można z łatwością pobrać przy każdym produkcie w sklepie lub za pomocą linku poniżej.

Pobierz bloki 3D
Korzystne warunki współpracy

Jesteś architektem?

Zaznacz to przy rejestracji!

Wybierz typ konta:

Klient Architekt
ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas!

Kontakt